Wczytuję dane...
Model: 507462
Kod producenta: 507462
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 0766623507462
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Moduł. Pasuje do dowolnego gigabitowego przełącznika Intellinet ze slotem SFP. Pasuje do urządzeń MSA lub Cisco ze slotami zgodnymi ze specyfikacją SFP.

Sieci komputerowe

  • Cechy: 

    Długość fali: 850 nm, Jeden port optyczny 10GBase-SR wielomodowy LC duplex, Przepustowość: 10 Gb/s, Maksymalna obsługiwana długość światłowodu: 300 m, Zgodny z SFP Multi-Source Agreement (MSA), Obsługa Digital Diagnostics Monitoring (DDM)

  • Kolor: 

    Srebrny

  • Materiał: 

    Metal

  • Przeznaczenie: 

    Pasuje do dowolnego gigabitowego przełącznika Intellinet ze slotem SFP, Pasuje do urządzeń MSA lub Cisco ze slotami zgodnymi ze specyfikacją SFP

  • Rodzaj: 

    Moduł

  • Wymiary (cm): 

    1.4 x 1.2 x 5.7

Polecamy